Denníček: 11.1.2007

Rubrika: Denníček, Zobrazené: 10643
Dnešné Pod Lampou sa mi páčilo:

Aj keď sa debata mala točiť okolo živej a neživej hmoty, prítomnosť Eugena Kordu dávala tušiť, že toto sa pánovi novému riaditeľovi televízie nebude pozdávať.Hríb nepateticky (!) vyzval EK, nech sa vyjadrí k tomu, čo sa stalo. On zopakoval zhruba to, čo už povedal pre noviny, Hríb odcitoval všetky možné zdroje ktoré uvádzali ako Hreha (to je ten riaditeľ, ex riaditeľ autoservisu a námestník Drobného Tovaru, či takého čohosi) hovoril na rôznych miestach rôznym ľuďom, že má problémy s politickými tlakmi.
Položil hlavnú otázku večera: "Tak ako to teda je, pán riaditeľ?" a pozval ho, nech to na budúci týždeň dôjde vysvetliť, inak že želá dobrú noc.
A všetci sa zdvihli a bol koniec.
Medzitým ešte všetci hostia potvrdili, že v takejto atmosfére sa nedá rozprávať o hmote a Piussi zaspievala dve bojovné odrhovačky. (Nejakého nového gitaristu majú, alebo Marek začal brať nejaké hormóny.)

Nič lepšie sa urobiť nedalo.Namiesto hrajúcich sa mačičiek STV ponúkla náročnému divákovi račiansky kántryfestival, kde nám fúzatý kovboj zatrilkoval Hotél Kélifórnja.A to sa nedalo neprepnúť.