Denníček: 20.5.2010

Rubrika: Denníček, Zobrazené: 195432
Milí priatelia!
Urobil som to, k čomu ma mnohí už dlho pobádate. 
Rozhodol som sa, že prenajmem pár bilboardov a nakreslím na ne niečo, čo sa nebude páčiť ľuďom, ktorým sa páči súčasná situácia a atmosféra, poťažmo ľudia ktorí ju reprezentujú ako volení zástupcovia. Pre začiatok sa mi podarilo v lese predvolebných bilboardov získať tri big(!)boardy. Dva na príjazdových cestách do Bratislavy, jeden na poctu Jána Slotu v Žiline. Hodlám na ne umiestniť veselý koaličný zbojnícky motív. Bigboard má rozmery 9,6 x 3,6 metra. To - sami uznáte - nie je žiadna maličkosť. Aj za to chcú toľko peňazí, ako keby to nebola maličkosť. (4,170.75€ bez DPH)
Každopádne, je to plocha, ktorá neostane bez povšimnutia. 
A o to ide.

BB-CoJeNase560

Nie, nie som človek, čo si môže kupovať takéto veci len tak.
Ja viem, že ani vy nie. Ale keď nás bude viac, dovoliť by sme si to hádam mohli. A takto ukázať ľuďom, ktorí nám lezú na nervy, čo si o nich myslíme. Preto, ak máte pocit, že to je dobrá vec a budete cítiť nejakú úľavu ak sa tejto podvratnej činnosti zúčastníte, neváhajte a prispejte. Keďže celú túto záležitosť organizujem ako súkromná osoba, poprosil by som Vás o peňažné príspevky vo forme daru . Na tento účel som založil špeciálny účet, na ktorom budem pohyby financií sledovať a zverejňovať. Dar by mali poskytnúť iba ľudia, ktorí mi v tejto veci stopercentne dôverujú a ktorí sú ochotní  svoje darcovstvo zverejniť. Dary od ľudí kandidujúcich za politické strany nepríjmam / vraciam. 
Ak si niekto myslí, že peniaze použijem na iný účel, ako som tu hore napísal, nech okamžite prestane čítať a zabudne na všetko.

V prípade, že po zaplatení faktúry za tlač a inštaláciu ostanú na účte nejaké zvyšné peniaze (príjmy a výdavky zverejním s dokumentáciou), rozflákam ich po voľbách podobným spôsobom. Určite bude niečo čo budeme mať na srdci aj po týchto voľbách, tým som si naprosto istý. V prípade úspechu akcie si to môžeme kedykoľvek zopakovať.

Vopred Vám ďakujem, priatelia. 
A teraz prosím, prevetrajte úspory. Uľaví sa Vám.

Váš Shooty

---------------------------------------------------------------

Číslo účtu: 0634695465 / 0900 (Slovenská sporiteľňa)
IBAN: SK9609000000000634695465
SWIFT: GIBASKBX
Ako účel platby uveďte "Dar na bilboard".


Prispel si?