Denníček: 3.6.2010

Rubrika: Denníček, Zobrazené: 77099

Milí priatelia,

hovorí sa, že darovanému koňovi by sa na zuby nemalo pozerať, ale tých koní a zubov bolo v poslednej dobe toľko, že by som to ani nestihol. Každopádne sa spustil veľký dupot a keby ihneď nepriskočili na pomoc nejakí odvážni, nezištní a statoční kovboji, tak by som skočil rozfašírovaný pod kopytami. Nie, že by som si sám za to nemohol!

Každopádne - dukátov pribudlo viac ako na účel, ktorý som avizoval a akcia značne nabobtnala. Čo všetko sa podarilo a koľko to stálo, môžete až do konečného vyúčtovania sledovať na dvoch predchádzajúcich stranách. Keďže deň volieb sa blíži a neostáva čas na ďalšiu zábavu, chcel by som Vás poprosiť, aby ste už prispievať prestali.
Niečo tam ostalo aj na povolebné radovánky. Nech už sa stane čokoľvek, som si istý, že ešte bude o čom.
Dúfam, že ste vo svojom okolí zaregistrovali plody tohto vzopätia odporu a internetbankingu, snažili sme sa ako to len išlo.Myslím, že je to pekný precedens a budem veľmi premýšľať, čo s objaveným ľudským potenciálom ďalej.
Treba pokračovať.

Takže ešte raz:
PENIAZE UŽ NETREBA. NEPOSIELAJTE.

Teraz sa už iba snažte všemožnými metódami motivovať tie rozumnejšie bytosti vo vašom okolí, nech idú voliť.

Pre ľudí, ktorým sa máli, TU (alebo TU) je na stiahnutie a voľné použitie balíček kde sú všetky materiály použité na všetkých tých ...boardoch a iných materiáloch v tlačovej kvalite. Roztočte kolesá výroby, ak máte ako.

Ešte raz a silno všetkým zúčastneným ďakujem, všetkých ktorým som neodpovedal na ich otázky, žiadosti a podnety prosím o pochopenie.


Pri ceste