Denníček: 7.12.2010

Rubrika: Denníček, Zobrazené: 30508
Znie to neuveriteľne,
ale moje vyronené slzy, pot a krv neboli investované len tak nadarmo.
Po mesiacoch zhromažďovania, hľadania, triedenia a smolenia čudesných textov
je to tu.
S hrdosťou v srdci oznamujem, že moje nové dietko sa volá Roky Fica I. a je to kniha, ktorú nikto z nás nechcel. Keďže sa však stalo, čo sa stalo a posledné štyri roky sme si všetci naozaj užívali, bola by škoda nepostaviť im maličký tučný pomníček,
bárs aj papierový.

Roky Fica I.

Tento klátik (518 strán!!!) mierne zostarnutých žlčovitých pľuvancov do ušľachtilej tváre našej nedomrlej demokracie vychádza v grafickej úprave môjho grafickodizajnérskeho líblinga, mladého dobrého Pala Bálika,

Roky Fica I. - vnútros úvodnými textami od šéfredaktora SME a prapríčiny mojej existencie na stránkach týchto novín Matúša Kostolného a newyorkského provokatéra a kompozítora Petra Breinera.

Roky Fica I. - Nehovado

Celé je to doplnené okrem šarmantnej záložky naprosto nepríčetným poznámkovým aparátom a registrom, v ktorom sa s radosťou stratíte.

Index a česť nedá sa zjesť

A čo je dôležitejšie, kniha má neporovnateľne lepšie polygrafické spracovanie ako jej predchodca. A to je výhra.
 
Shooty knihy od chrbta

Dostať ju môžete na miestach, kde normálne chodíte kupovať knihy, ale ak chcete urobiť radosť môjmu vydavateľovi a poťažmo mi financovať bolestné, stačí, ak pri objednávaní vo webovom kiosku vydavateľstva napíšete pri objednávke do kolónky poznámka heslo Shooty Fanklub (To vymysleli, ONI, prisámvačku!).
Zaprisahávajú sa, že vám dajú 25% zľavu.

Tak do toho.
Vaše knižnice sú lačné, vaše mysle zvedavé a oči nedočkavé! 
Čo môže byť krajšie, ako si zaspomínať na tie krásne časy a nasrať sa pod vianočným stromčekom.